Warunki zamówienia

 1. Udzielamy pożyczek pod zastaw  wyrobów ze złota (kolczyki,pierścionki, obrączki, łańcuszki, bransoletki, kolie itp.), złote monety i sztabki, złote zegarki bez mechanizmów, jubilerskie odpady produkcyjne, złoto dentystyczne oraz wszelkie przedmioty wykonane ze złota o dowolnej próbie.

 2. Wszystkie ozdobniki i kamienie znajdujące się w biżuterii oraz sama biżuteria ulegają zniszczeniu w trakcie określania próby złota oraz usuwania ozdobników przed ważeniem.

 3. Minimalna waga sprzedawanych przedmiotów wynosi dla zlota 50g /próba 585/- wysyłamy kuriera bezpłatnie. Minimalna waga sprzedawanych przedmiotów wynosi dla srebra 1000g w przeliczeniu na próbę 999 - wysyłamy kuriera bezpłatnie.

 4. W przypadku, gdy posiadasz mniej złota lub srebra możesz przesłać towar na swój koszt za pośrednictwem kuriera lub poczty. Możesz też przyjść do skupu znajdującego się we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 92 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 w sobotę 9.00 - 18.00.

 5. Kurier POCZTEXU przyjedzie do Ciebie i odbierze przesyłkę.

 6. Sprawdzenie , wycena przesłanych przedmiotów i przelew gotówki na rachunek klienta odbywa się w dniu otrzymania przesyłki.

 7. Wycena przesłanych przedmiotów odbywa się zgodnie z cenami skupu złota obowiązującymi w chwili złożenia formularza zgłoszeniowego uwidocznionymi na naszej stronie internetowej.

 8. W ciągu 14 dni od przesłania gotówki masz prawo zrezygnować z transakcji bez podawania przyczyn.Po zaksięgowaniu zwróconej gotówki na naszym rachunku bankowym odeślemy kurierem POCZTEX na wskazany adres złoto w ilości i próbie identycznej jak złoto , które do nas wcześniej przesłałeś. Przeczytaj szczegółowy Regulamin serwisu www.skup-zlota24.pl

 9. Wysyłane przedmioty wartościowe nie mogą być przesyłane w firmowej kopercie kurierskiej firmy Pocztex.Opakowanie przesyłki , której wartość przekracza 100 zł musi być wykonane z nieprzezroczystego materiału , powinno uniemożliwić dostęp do zawartości przesyłki bez pozostawienia widocznych śladów oraz powinno umożliwić umieszczenie dodatkowych zabezpieczeń w postaci nalepek czy etykiet samoprzylepnych , taśmy samoprzylepnej z logo nadawcy lub Poczty Polskiej.

 10. Przesłanie przedmiotów o wartości powyżej 100 zł w firmowej kopercie kurierskiej Pocztex powoduje , że przesyłka taka jest traktowana jako przesyłka o wartości do 100 zł.

 11. W okresie trwania umowy pożyczki klient ma prawo zwrócić pożyczkę i odzyskać zastawione złoto pod warunkiem uiszczenia opłaty za udzieloną pożyczkę w wysokości 5% wartości pożyczki ( koszt pożyczki , opłata za przechowanie zastawu , opłata manipulacyjna ) oraz kosztów przesyłki zwrotnej wraz z jej ubezpieczeniem.

 12. Klient został poinformowany, że wszystkie wyroby ze złota przesyłane do serwisu internetowego zostaną zniszczone w trakcie ich sprawdzania , a wszelkie kamienie i inne ozdobniki zostaną usunięte i zniszczone.

 13. Klient został poinformowany o tym , że w razie zwrotu pożyczki serwis internetowy zwróci klientowi złom złota w próbach i ilości odpowiadającej wartości złota przesłanego do serwisu.

 14. Złoto zostanie zwrócone klientowi w terminie 3 dni od chwili zaksięgowania zwróconej pożyczki na rachunku PHU Europa nr 36 1750 1064 0000 0000 2143 0207

 15. Jeżeli klient w wymienionym wyżej terminie 7 dni nie zwróci kwoty pożyczki UMOWA LOMBARDOWA AUTOMATYCZNIE WYGASA i przesłane złoto przechodzi na wlasność serwisu internetowego a klient zachowuje kwotę pożyczki bez żadnych konsekwencji.

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com