Warunki zamówienia

  1. Prowadzimy skup  wyrobów ze złota (kolczyki , pierścionki, obrączki, łańcuszki, bransoletki, kolie itp.), złote monety i sztabki, złote zegarki bez mechanizmów, jubilerskie odpady produkcyjne, złoto dentystyczne oraz wszelkie przedmioty wykonane ze złota o dowolnej próbie.

  2. Wszystkie ozdobniki i kamienie znajdujące się w biżuterii oraz sama biżuteria ulegają zniszczeniu w trakcie określania próby złota oraz usuwania ozdobników przed ważeniem.

  3. Towar wyślij za pośrednictwem firmy kurierskiej z opcją ,, sprawdzenie zawartości przed odbiorem "

  4. Sprawdzenie , wycena przesłanych przedmiotów i przelew gotówki na rachunek klienta odbywa się w dniu otrzymania przesyłki.

  5. Wycena przesłanych przedmiotów odbywa się zgodnie z cenami skupu złota obowiązującymi w chwili złożenia formularza zgłoszeniowego uwidocznionymi na naszej stronie internetowej.

  6. Wysyłane przedmioty wartościowe nie mogą być przesyłane w firmowej kopercie kurierskiej .Opakowanie przesyłki , której wartość przekracza 100 zł musi być wykonane z nieprzezroczystego materiału , powinno uniemożliwić dostęp do zawartości przesyłki bez pozostawienia widocznych śladów oraz powinno umożliwić umieszczenie dodatkowych zabezpieczeń w postaci nalepek czy etykiet samoprzylepnych , taśmy samoprzylepnej z logo nadawcy lub Poczty Polskiej.

  7. Przesłanie przedmiotów o wartości powyżej 100 zł w firmowej kopercie kurierskiej  powoduje , że przesyłka taka jest traktowana jako przesyłka o wartości do 100 zł.

  8. Klient został poinformowany, że wszystkie wyroby ze złota przesyłane do serwisu internetowego zostaną zniszczone w trakcie ich sprawdzania , a wszelkie kamienie i inne ozdobniki zostaną usunięte i zniszczone.

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com