Jak to działa ?

Firma PHU Europa udziela pożyczek gotówkowych dla konsumentów na ściśle określony okres 14 dni bez prawa przedłużenia okresu pożyczki. Zabezpieczeniem pożyczki jest złom metali szlachetnych (złoto, srebro, platyna). Kwota pożyczki jest ustalana zgodnie z cennikiem skupu metali szlachetnych znajdującego się na stronie  portalu.

1.W PRZYPADKU BRAKU SPŁATY POŻYCZKI W TERMINIE :

- przesłany złom metali szlachetnych przechodzi na własność pożyczkodawcy

- pożyczkobiorca zatrzymuje całą kwotę pożyczki bez żadnych konsekwencji

- umowa jest zakończona i strony nie mają względem siebie żadnych roszczeń z tego tytułu 

 

2.W PRZYPADKU SPŁATY POŻYCZKI W TERMINIE :

- pożyczkodawca zwraca pożyczkobiorcy złom metalu szlachetnego w ilości i próbie przesłanej do pozyczkodawcy

- pożyczkobiorca zwraca kwotę pożyczki wraz z kosztami ( koszt przesyłki + ubezpieczenie, koszt przechowania zastawu, odsetki od pożyczki)

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na zawarcie umowy za pośrednictwem platformy internetowej to wystarczy , wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na każdej stronie naszej platformy - jest to pierwszy krok , który do niczego nie zobowiązuje.
Kiedy formularz do nas dotrze skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu uzgodnienia odbioru przesyłki przez kuriera firmy POCZTEX.Klient może zaproponować dostarczenie przesyłki za pośrednictwem innej firmy kurierskiej pod warunkiem ,że istnieje możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki przed jej odbiorem. Jednocześnie w trakcie rozmowy telefonicznej odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jakie mogą pojawić się w czasie podejmowania decyzji  oraz poinformujemy Ciebie w jaki sposób przygotować przesyłkę.
Kiedy kurier dostarczy przesyłkę do naszej firmy zajmiemy się wyceną Twojego złota , ustalamy próbę , ważymy Twoje złoto na precyzyjnych wagach jubilerskich i wyceniamy zgodnie z cennikiem zamieszczonym na naszej stronie internetowej (obowiązuje cennik z chwili wysłania formularza).W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień zastrzegamy sobie prawo do zrobienia dokumentacji fotograficznej Twojej przesyłki w trakcie jej otwierania.
Po dokonaniu wyceny poinformujemy Ciebie telefonicznie o wysokości kwoty jaką uzyskasz za swoje złoto , jeżeli zaakceptujesz wysokość przysługującej Tobie kwoty to w tym samym dniu przelejemy pieniądze na Twój rachunek bankowy lub prześlemy pocztą na adres wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.Jeżeli nie zaakceptujesz należnej kwoty wyliczonej w cenach z chwili wysłania formularza zgłoszeniowego (ceny zagwarantowane) to odeślemy Twoje złoto na Twój adres z formularza.
W SKRÓCIE:
KROK 1
Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy - oddzwonimy i ustalimy z Tobą termin przyjazdu kuriera FIRMY POCZTEX.

KROK 2
Kurier odbiera od Ciebie przesyłkę i dostarcza ją do naszej firmy.

KROK 3
Robimy wycenę Twojego złota i jeżeli ją zaakceptujesz to przelewamy pieniądze na twój rachunek bankowy.

KROK 4
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: Za Twoje złoto zapłacimy cenę zgodną z cennikiem , który obowiązywał w dniu kiedy wysłałeś do nas formularz zgłoszeniowy.
Koniecznie zapoznaj się z Warunkami zamówienia, Polityką prywatności oraz przeczytaj szczegółowy Regulamin Serwisu

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com